•  
  •  
 
Hľadať
Member Of The
MANTECH
International Group

CNC ROUTER special

CNC ROUTER special

Dodávame rad presných CNC frezky, ktoré môžu byť použité pri výrobe širokej škály výrobkov, ako sú signmaking, nábytku a stolárstvo, dvere a spracovanie rámu okna, spracovanie formy, výtvarné remeslá vytvorenie atd ...

Naša drevoobrábacie stroje su navrhnutá s najprísnejších noriem, a je vyrobený zo zvárané ocele pre maximálnu stabilitu a minimálne vibrácie. Výsledkom je stroj, ktorý zvýši vašu produktivitu, produkuje kvalitné komponenty a slúži dlhé roky služby.
Ako už názov napovedá, naše drevoobrábacie CNC frezky sa používajú predovšetkým v drevospracujúcom priemysle a používajú sa aj na výrobu iných materiálov, napr; rezanie a gravirovanie akrylových materiálov, dvoj farebné dosky, PVC / EDS a ABS dosiek, kamene a imitácie kameňov, rovnako ako Dibond, mosadze a hliníkových materiálov.
Vysoko kvalitné stroje produktivity za dostupné ceny.
K dispozícii je možnost automaticka vymena nástrojov, viacery vretena, stvrta osa, atd... 
Vysoký výkon, kvalitné vretien sú použité u nase stroje, ktoré poskytujú dlhú životnosť a vyšší výkon. 
Priemyselné / Presné CNC frezky

Tieto stroje su spoľahlivé a robustné pre prácu v náročných produkčných prostrediach. Oni sú často v prevádzke  dlhú dobu a môžete si byť istí, že naše stroje sú postavená tak, aby slúžili mnoho rokov s minimálnymi prestojmi. Naše routery sú dodávané so zárukou 2 roky. 

https://www.youtube.com/watch?v=D1L1_4TWsMI CNC ROUTER special
https://www.youtube.com/watch?v=uIE9Dnqziek CNC ROUTER special
3d model.jpeg CNC ROUTER special
Chinese-multi-4-head-wood-3d-woodworking (1) CNC ROUTER special
Chinese-multi-4-head-wood-3d-woodworking CNC ROUTER special
M1325AH2 CNC ROUTER special
MS1325AC CNC ROUTER special
MS1325AC41 CNC ROUTER special
MS2030BH8 CNC ROUTER special

Naša spoločnosť ponúka veľký výber profesionálnych obrábacích strojov, ktoré majú široké využitie. Na našom e-shope nájdete lisy (ohraňovacie, hydraulické), ohýbačky, tabuľové nožnice, ručné rohové nožnice, profilové nožnice, frézky, gravírovacie stroje, orezové stroje, CNC obrábacie centrá, CNC plazmu, a mnoho ďalších. Všetky stroje sú úplne nové, to znamená, že kúpa Vám garantuje 2-ročnú záruku a s ňou spojený aj servis v prípade potreby. Obohaťte svoju dielňu, firmu, závod o vysoko výkonný, kvalitný stroj, ktorý bude dlhé roky spĺňať svoj účel.