•  
  •  
 
Hľadať
Member Of The
MANTECH
International Group

Ohraňovací lis HP CNC

Ohraňovací lis HP CNC

Tieto Hydraulické lisov majú ohýbacie dĺžku od 1,25 m do 12 m a ohýbacie kapacitou až 25 mm mäkkej ocele. Poskytujú presnosť, ktorú potrebujete, v kombinácii s výkonom, ktorý pomôže zvýšiť produktivitu a zisk. S našimi nízkymi cenami a finančných možností, spolu s 2 ročnou zárukou, môžete si byť istí, že naše stroje vám dá dobrú návratnosť investícií.

Základom ohraňovacieho lisu je robustný zvaranec. Ohraňovací lis je CE certifikovaný, má infra-červenú ohranu, baran synchronizácia je kontrolovaná cez mechanickú torznú tyč. CNC motorický zadný doraz s  nastiviteľnými sklopnými palcami. CNC motorické ovládanie uhlu a hĺbky ohybu (os Y a os X), dve predné podperné ramená, prenosný ovládací stojan s pedálom, system ovladanie Delem DA41S.

Všetky naše stroje vyhovujú normám CE a sú k dispozícii s horným nástrojom a multi V dolným nástrojom,.
Náš skúsený tím technikov uvedie CNC hydraulický ohraňovacie lis do prevadzky a vyškoli zamestnancov.

ohranovacie lisy Ohraňovací lis HP CNC
ohranovacie lisy 5 Ohraňovací lis HP CNC
ohranovacie lisy 7 Ohraňovací lis HP CNC
ohranovacie lisy 10 Ohraňovací lis HP CNC
ohranovacie lisy 3 Ohraňovací lis HP CNC
ohranovacie lisy 1 Ohraňovací lis HP CNC
ohranovacie lisy 2 Ohraňovací lis HP CNC
ohranovacie lisy 5 Ohraňovací lis HP CNC
ohranovacie lisy 4 Ohraňovací lis HP CNC
ohranovacie lisy 6 Ohraňovací lis HP CNC
ohranovacie lisy 8 Ohraňovací lis HP CNC
ohranovacie lisy 9 Ohraňovací lis HP CNC

Naša spoločnosť ponúka veľký výber profesionálnych obrábacích strojov, ktoré majú široké využitie. Na našom e-shope nájdete lisy (ohraňovacie, hydraulické), ohýbačky, tabuľové nožnice, ručné rohové nožnice, profilové nožnice, frézky, gravírovacie stroje, orezové stroje, CNC obrábacie centrá, CNC plazmu, a mnoho ďalších. Všetky stroje sú úplne nové, to znamená, že kúpa Vám garantuje 2-ročnú záruku a s ňou spojený aj servis v prípade potreby. Obohaťte svoju dielňu, firmu, závod o vysoko výkonný, kvalitný stroj, ktorý bude dlhé roky spĺňať svoj účel.