•  
  •  
 
Hľadať
Member Of The
MANTECH
International Group

RMC-SL

RMC-SL

RMC-SL je CNC obrábacie centrum dostupné s 3,4 alebo 5 riadenými – ovládanými osami vykonávajúce plne automatické vŕtanie, sústruženie alebo rezanie závitov výliskov a pracovných premetov z ľahkej hliníkovej zliatiny a konštrukčnej ocele. Zariadenie RMC-SL je vhodné predovšetkým pre priemyselné obrábanie. Pracovnú oblasť je možné rozdeliť na dve plne nezávislé zóny. Oceľový nosič vyrobený zo zváranej ocele je vybavený zásobníkom nástrojov a pohybuje sa pozdĺž lôžka vyrobeného z trubiek z konštrukčnej ocele.
Centrum RMC-SL je možné umiestniť do zvukotesnej kabíny alebo vybaviť optoelektronickými bezpečnostnými bariérami. RMC-SL je mimoriadne pružné obrábacie centrum vďaka širokej škále dostupného príslušenstva, čim môže uspokojiť rozličné požiadavky zákazníkov, hlavne v automobilovom priemysle.

Naša spoločnosť ponúka veľký výber profesionálnych obrábacích strojov, ktoré majú široké využitie. Na našom e-shope nájdete lisy (ohraňovacie, hydraulické), ohýbačky, tabuľové nožnice, ručné rohové nožnice, profilové nožnice, frézky, gravírovacie stroje, orezové stroje, CNC obrábacie centrá, CNC plazmu, a mnoho ďalších. Všetky stroje sú úplne nové, to znamená, že kúpa Vám garantuje 2-ročnú záruku a s ňou spojený aj servis v prípade potreby. Obohaťte svoju dielňu, firmu, závod o vysoko výkonný, kvalitný stroj, ktorý bude dlhé roky spĺňať svoj účel.